bulten
banner_tsf
banner_isbanknew
GSB_mavi_-1
Türkiye İş Bankası

  Save as Excel
2015 TÜRKİYE KÜÇÜKLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI
12 YAŞ GENEL
 
Organizatör : TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU
Turnuva Direktörü : IO Oğuz TAYMAZ (34504800)
Başhakem : IA Oğuz Cem AKIN (6351930)
Hakem : NA Sezgin USTA(6367194)
Şehir : MANAVGAT - ANTALYA
Rating-Ø : 1398
Tarih : 25.01.2015 'e 30.01.2015
 
Tur 9 de 30.01.2015 da 10.00
 
M.No SOYADI - ADI UKD ELO İLİ Puanlar SONUÇ Puanlar SOYADI - ADI UKD ELO İLİ
1 KARAAHMETOĞLU Ege 1931 1837 ANKARA ½ - ½ FM AYDINÇELEBİ Kağan 1938 1864 GAZİANTEP
2 YERDEN Hüseyin Eren 1790 1614 ADANA ½ - ½ KÜÇÜKSARI Kaan 1936 1849 ANTALYA
3 GÜLBEYAZ Emir 1850 1722 MERSİN 1 - 0 ALTUNBAY Önder 1703 1550 MERSİN
4 İNCE Ali Emre 1560 1466 İZMİR 6 ½ - ½ KARA Yankı 1764 1682 İZMİR
5 IŞIK Alpaslan 1773 1642 İZMİR 6 1 - 0 6 DEMİRBAŞ Emre 1652 1546 İSTANBUL
6 DEMİRELLİ Ahmet Mahir 1543 1370 BALIKESİR 6 0 - 1 ÜNLÜ Alp Buğra 1723 1584 MANİSA
7 KESKİN Osman Orçun 1752 1570 ISPARTA 0 - 1 BAHADIR Melih 1593 1519 DÜZCE
8 GALLEVCİ Yağız 1713 1668 BURSA 1 - 0 AKASLAN Umut 1516 1355 İSTANBUL
9 IŞIK Can 1599 1524 SAKARYA 0 - 1 İNAÇ Gökdeniz 1712 1566 İZMİR
10 EVİNÇ Mehmet 1660 1535 İZMİR 1 - 0 ÖZDEMİR Mehmet Ali 1472 1382 ANKARA
11 ÖZSOY Alimert 1493   BALIKESİR 0 - 1 KÜREKCİ Ferit Tuna 1615 1532 ANKARA
12 TARLABAŞI Emirhan 1974 1861 İSTANBUL 5 1 - 0 5 BARUT Metehan 1486 1306 DENİZLİ
13 ERYILMAZ Emre 1491 1278 İSTANBUL 5 1 - 0 5 ÇİFTÇİ Furkan Nadir 1580 1671 İSTANBUL
14 NALBANT Tuna Onat 1669 1500 MANİSA 5 1 - 0 5 ADSIZ Melik Baver 1433   VAN
15 YİĞİT Fatih 1439   TRABZON 5 0 - 1 5 AYDOGDU Çağatay 1617 1425 İSTANBUL
16 ÖZKALE Can Barkın 1617   ADANA 5 ½ - ½ 5 ALTINÖZ Yusuf 1436 1361 HATAY
17 KAVUKCU Mustafa 1596 1426 MANİSA 5 1 - 0 5 OLGUN Efe 1426   İSTANBUL
18 CAN Furkan 1477   ANTALYA 5 ½ - ½ 5 KAYA Onur 1588 1585 ANKARA
19 ŞAHİNTAŞ Umut 1420 1305 İSTANBUL 5 0 - 1 5 MENKEN Ekin 1577 1521 MERSİN
20 ŞAHUTOĞLU Mehmet 1574 1310 HATAY 5 1 - 0 5 PEK Efe Can 1302   SAKARYA
21 BÜKE Furkan 1396 1377 BURSA 5 1 - 0 5 TOPÇU Tibet Tuna 1534 1395 İSTANBUL
22 MERMER Yunus 1636 1437 MUĞLA 1 - 0 5 AYNALI Yusuf Alperen 1222   ANTALYA
23 PEKGÜZEL Salih 1434 1401 AYDIN 0 - 1 ÖZDEMİR Serhan Berat 1742 1577 ZONGULDAK
24 GÖKKAYA Murat Bora 1600 1359 İSTANBUL ½ - ½ DEMİREL Çağrı 1411 1209 MANİSA
25 ERGÜN Berkcan 1427   KOCAELİ 0 - 1 GEZİCİ Ömer Ata 1561 1539 İSTANBUL
26 KİRACIOĞLU Demir 1433   İZMİR 1 - 0 GÜRGÜÇ Tuna 1559 1356 MUĞLA
27 ŞENYÜZ Mustafa Zorbey 1526 1419 İSTANBUL 1 - 0 AYDEMİR Ahmet Anıl 1372 1236 MERSİN
28 ÇALIŞKAN Berk Tuğra 1492 1273 İZMİR 1 - 0 YANIK Tunahan 1349   ANTALYA
29 TAY Uğur Can 1484   ANTALYA 1 - 0 ATEŞ Bilge Kaan 1289   SİVAS
30 KOLKOPARAN Bedirhan 1419 1368 BALIKESİR 1 - 0 ÖZDEMİR Umut 1480 1428 ANKARA
31 AY Rıza Enes 1460   BURDUR ½ - ½ AKSAKAL Nurettin 1306 1272 HATAY
32 AKSÖZ Burak Can 1409 1323 İSTANBUL ½ - ½ 4 MUT Emir 1498   MERSİN
33 ÇAKIN Ahmet Burak 1716 1573 GAZİANTEP 4 1 - 0 4 ŞEKERCİ Ali Rıza 1407   KARAMAN
34 ŞİŞLİ Umut Taha 1374 1363 ANKARA 4 ½ - ½ 4 AYDIN Mert Doğan 1580 1476 ANKARA
35 KAYA Yusuf 1370   BATMAN 4 1 - 0 4 ÖZNUR Muhammed Ali 1497   KIRIKKALE
36 GÖÇER Onur Saygın 1466   KAHRAMANMARAŞ 4 ½ - ½ 4 DEMİR Ege 1345   DENİZLİ
37 KAYA Mehmet Ata 1279   ANTALYA 4 ½ - ½ 4 SAKARYA Muzaffer Enes 1462   AKSARAY
38 YİĞİTTÜRK Fevzi Ayberk 1162   SİVAS 4 0 - 1 4 ERSOY Emir 1432   İSTANBUL
39 ÖNER Salih 1426   ELAZIĞ 4 0 - 1 4 AKYOL Emre 1230   İZMİR
40 ÇEKÇEOĞLU Mustafa 1422   KARAMAN 4 1 - 0 4 ERTÜREL Deniz 1270 1340 ANTALYA
41 ÜREGEN Rafet 1554 1371 ANTALYA 1 - 0 4 ELÇİ Bilge Yiğit 1208   KASTAMANU
42 BAŞPINAR Mehmet 1534   KARAMAN 1 - 0 YUNUS Ali Emre 1243   İZMİR
43 METE Muhammet Baturalp 1443   YALOVA 0 - 1 SARİALİ Furkan Anıl 1203   TRABZON
44 YÜKSEL Sarper 1174 1164 BURSA 0 - 1 BOZKURT Utku 1424   İZMİR
45 ŞENTÜRK Kadem Mehmet 1217   ARTVİN 0 - 1 YAMAN Can 1396   MANİSA
46 ÖZER Furkan 1390 1323 YOZGAT ½ - ½ DEMİR Muhammed Taha 1185   İSTANBUL
47 YİĞİT Kerem 1225   İSTANBUL ½ - ½ PEKTAŞDAN Ege 1353   İZMİR
48 YILMAZ Işık 1168   İSTANBUL 1 - 0 DEMİR Berke 1347   K.K.T.C.
49 ATLI Civan 1163   ADIYAMAN ½ - ½ DANIŞMAN Ali Berkay 1315   KONYA
50 GÜMÜŞTAŞ Sunay 1314 1118 BURSA 1 - 0 KONCAGÜL Süleyman Şah Doruk 1161   ÇANAKKALE
51 ÖKMEN Çağrı 1308   KIRIKKALE ½ - ½ KENAR Utku 1168   ÇANAKKALE
52 DENİZ Burak 1100   MERSİN 1 - 0 ARSLAN Hasan Bahadır 1297   KONYA
53 DİLMEÇ Emre 1296   KARAMAN 0 - 1 TARHAN Hüseyin Osman 1196   DENİZLİ
54 GÖKÇEK İbrahim Melih     ANKARA ½ - ½ BABAOĞLU Mert 1256   TEKİRDAĞ
55 YILDIZ Said Nuri 1141   AKSARAY 3 0 - 1 3 BEŞE Yunus Emre 1408   GAZİANTEP
56 SUAY Erdoğan     K.K.T.C. 3 1 - 0 3 KUTANOĞLU Sinan Emre 1380   KAYSERİ
57 AKDOĞAN Enes 1247   ISPARTA 3 1 - 0 3 AKDAŞ Mehmet     ANTALYA
58 ENGİN Eyüp Tarık 1095   SAMSUN 3 1 - 0 3 AKBULUTLAR Emirhan 1244   KAYSERİ
59 İBAR Ural     İSTANBUL 3 ½ - ½ 3 OKUR Melih 1240   İSTANBUL
60 TOPÇAKAR Sinan 1309   SAMSUN 1 - 0 3 OK Muhammed Yasir 1107   DİYARBAKIR
61 DÖNMEZ Ömer Berker 1173   ANKARA 1 - 0 ÖZASLAN Furkan 1340   GAZİANTEP
62 TETİK Furkan 1264   KIRIKKALE ½ - ½ ÜNAL Yaman 1170   KASTAMONU
63 IŞIK Ahmet Ünal 1032   TUNCELİ ½ - ½ BAŞARAN Umut 1262   TEKİRDAĞ
64 HAKSEVER Can 1233   İSTANBUL ½ - ½ KARKA Ulaş 1132   AMASYA
65 DAVARCI Muzaffer     TUNCELİ 0 - 1 İDİZ İzzet 1210   BALIKESİR
66 ADIYAMAN Ömer Fatih 1187   ÇANAKKALE 1 - 0 ÇEVİK Muhammed İshak 1100   BİTLİS
67 ATASEVEN Ahmet     TUNCELİ 2 1 - 0 2 ERDOĞAN Harun Yusuf 1192   KIRŞEHİR
68 AKKAYA Emre 1073   ANTALYA 2 1 - 0 2 ULUG Hüsamettin Uluğbey 1000   ÇANAKKALE
69 GÜDER Berkan 1000   ÇANAKKALE 2 + - - 2 ŞEKER Tuğrul     ERZİNCAN
70 HAMURCU Bedirhan 1048   HATAY 1 - 0 2 ÇETİN Enes 1121   BALIKESİR
71 BAYKURT İbrahim     KIRIKKALE 0 - 1 CELAYİR Cengiz 1073   ANTALYA
72 ERTÜRK Eren     KIRIKKALE 1 - 0 1 KARADAYI Mustafa     TUNCELİ
                         
                         
                         
.
Turkish Chess Federation © 2014